Konsultacje i pakiety

Konsultacja pierwszorazowa online – 250 zł

Obejmuje godzinną konsultację online z dietetykiem, w trakcie której specjalista przeprowadzi wywiad żywieniowo-medyczny, zapozna się z wynikami badań laboratoryjnych oraz oczekiwaniami. Następnie omówi zalecenia, rekomendowane modyfikacje w diecie, zaproponuje ewentualną suplementację i przeprowadzi edukację żywieniową.

 


Pakiet „onkodietetyka” – 500zł

Obejmuje konsultację pierwszorazową, zalecenia żywieniowe adekwatne do stanu zdrowia wraz z propozycjami posiłków, jedną konsultację kontrolną oraz stały miesięczny kontakt mailowy.

Konsultacja online + zalecenia żywieniowe – 400zł

Obejmuje konsultację pierwszorazową oraz zalecenia żywieniowe wraz z przykładowymi posiłkami. Zalecenia żywieniowe są adekwatne do aktualnego stanu zdrowia, lokalizacji i rodzaju choroby nowotworowej, zastosowanego leczenia oraz związanych z nim skutków ubocznych.

Zalecenia żywieniowe nie stanowią diety zindywidualizowanej.

 


Konsultacja kontrolna online – 150 zł

Obejmuje 30-minutowe spotkanie online z dietetykiem. Celem konsultacji jest weryfikacja i ewentualna modyfikacja zaleceń z pierwszej konsultacji oraz ustalenie dalszego planu dietoterapii.


Indywidualne jadłospisy i plany żywieniowe

W indywidualnej współpracy z pacjentem niezwykle cenię rolę edukacji żywieniowej. Specyfika choroby nowotworowej oraz spektrum towarzyszących skutków ubocznych często uniemożliwia stosowanie „raz” ułożonej diety. Z tego względu indywidualne jadłospisy układam w wyjątkowych przypadkach klinicznych. Z uwagi na złożoność i czasochłonność indywidualnych planów żywieniowych, ceny wahają się w granicach 500-1000 zł.