Cennik

Konsultacje Online

Pierwsza konsultacja – 250 zł

Obejmuje godzinną konsultację online z dietetykiem. Odbywa się telefonicznie lub za pośrednictwem videochatu. W trakcie konsultacji dietetyk przeprowadzi wywiad żywieniowo-medyczny, zapozna się z wynikami badań laboratoryjnych oraz oczekiwaniami. Następnie wskaże błędy żywieniowe, omówi rekomendowane modyfikacje w diecie, zaproponuje ewentualną suplementację i przeprowadzi edukację żywieniową. W przypadku współistnienia jednostek chorobowych omówi szczegółowo zalecenia żywieniowe.


Konsultacja kontrolna – 150 zł

Obejmuje 30-minutowe spotkanie online z dietetykiem. Odbywa się telefonicznie lub za pośrednictwem videochatu. Celem konsultacji jest weryfikacja i ewentualna modyfikacja zaleceń z pierwszej konsultacji oraz ustalenie dalszego planu dietoterapii. Rezerwacja terminu ustalana jest bezpośrednio z dietetykiem.

Konsultacja mailowa – 150 zł

Obejmuje wyłącznie mailową korespondencję z dietetykiem (max 2 odpowiedzi mailowe dietetyka). Ta forma konsultacji jest rekomendowana osobom, które wymagają krótkiej weryfikacji swojego sposobu odżywienia. Z uwagi na ograniczenia w komunikacji nie obejmuje indywidualnego dostosowania suplementacji ani możliwości wykupienia planu żywieniowego/ jadłospisu.


Indywidualny plan żywieniowy/ siedmiodniowy jadłospis – 300-500 zł

Po indywidualnej konsultacji istnieje możliwość ułożenia indywidualnej diety w formie siedmiodniowego jadłospisu lub planu żywieniowego. Usługa zawiera również komplet zaleceń żywieniowych. Koszt jest uzależniony od stopnia skomplikowania diety i jest omawiany podczas konsultacji.


Pakiet pacjent onkologiczny – 700zł
Obejmuje konsultację pierwszorazową, plan żywieniowy uwzględniający szczegółowe zalecenia żywieniowe oraz propozycje posiłków, jedną konsultację kontrolną oraz stały miesięczny kontakt mailowy.


Pakiet bezpieczna i skuteczna redukcja masy ciała – 2000 zł

Obejmuje konsultację pierwszorazową, 5 jadłospisów siedmiodniowych i 5 konsultacji kontrolnych. Maksymalny czas realizacji pakietu – 4 miesiące.

 


* Dietetyk zastrzega sobie prawo do odmówienia ułożenia indywidualnego planu żywieniowego, np. kiedy oczekiwania pacjenta są nierealne lub niezgodne z wiedzą dietetyka, lub gdy informacje podane podczas wywiadu żywieniowego nie są wystarczające do ułożenia diety.